Spojení s databází se nepodařilo:SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'prapodiv'@'10.1.2.34' (using password: YES)

Starý věk

Starý věk světa kouzel a magie se datuje od časů počátku první magické esence, z které během pár okamžiků vznikl celý nám známý vesmír. V těchto dávných dobách se zformovaly první světy, kde magie byla tím jediným, co mělo váhu. Nikdo ani nemá tušení, jací tvorové tyto pradávné světy obývali a jaké schopnosti měli.

První zmínky o bytostech s magickými schopnostmi se datují až do dob, kdy se na naší Zemi objevila Člověčina. V průběhu staletí Starého věku se mezi Člověčinou a magickými bytostmi vytvořila mnohá přátelství, která přetrvala i ty nejtěžší zkoušky. I proto bylo dlouhou dobu záhadou, proč z ničeho nic pro Člověčinu přestal existovat magický svět. Nebylo ani jasné, zda magie zmizela trvale ze světa, nebo se pouze ukryla před zraky Člověčiny. V ten den, kdy se tak stalo, skončil Starý věk magie a nastal Temný věk. Postupem času Člověčina na tento svět zapomněla.

Povídky, příběhy:

Temný věk

O tomto věku není nic známo. Doufejme, že jednou se snad dovíme více.

Videa