Čarorok: 1108 / Astrální cyklus / 32. den cyklu

Magické divy

Prapodivnotvůrie je plná čarodivností, které v sobě ukrývají magickou sílu. Některé jsou natolik výjimečné, že po nich každý touží. Těmto čarodivnostem se říká Magické divy. Může se jednat o jakoukoli věc, která v sobě ukrývá neuvěřitelnou sílu a moc. Všechny tyto divy pochází z hlubin Hory kouzel a byly vytvořeny mocnými tvory v pradávných časech. Každý z těchto divů byl vytvořen za jasným účelem. Právo využívat plně magickou sílu těchto divů mají jen vybrané bytosti. Jen v jejich rukou lze využít jejich pravou sílu. To ale neznamená, že v rukou jiných tvorů, nedokážou způsobit velké nepříjemnosti.

Kolik se v Prapodivnotvůrii nachází divů, nelze říci. Většina z nich stále čeká na své objevení, některé jsou navěky ztraceny. Jisté je ale to, že pokud se divy dostanou do rukou zla, mohou napáchat velké škody.

x

Živá voda

Majetník: Bělovous

Když se někoho dotkne smrt, málokdy ho pustí ze svých spárů. Je však jeden způsob, jak ji obelstít. Tři kapky živé vody na čelo a smrt to zažene. Má to ale háček, ani živá voda nevrátí do života ty, kteří jsou mrtvi déle než hodinu a jejichž duše už je mimo Svět živých. Pozor, nesmíte ji nikdy použít na někoho, kdo nemá končetiny, pařáty nebo jiné části těla tam, kde mají být. Vše by ožilo a žilo svým životem.

Videa