Čarorok: 1108 / Cyklus Zrození / 57. den cyklu

Magické divy

Prapodivnotvůrie je plná čarodivností, které v sobě ukrývají magickou sílu. Některé jsou natolik výjimečné, že po nich každý touží. Těmto čarodivnostem se říká Magické divy. Může se jednat o jakoukoli věc, která v sobě ukrývá neuvěřitelnou sílu a moc. Všechny tyto divy pochází z hlubin Hory kouzel a byly vytvořeny mocnými tvory v pradávných časech. Každý z těchto divů byl vytvořen za jasným účelem. Právo využívat plně magickou sílu těchto divů mají jen vybrané bytosti. Jen v jejich rukou lze využít jejich pravou sílu. To ale neznamená, že v rukou jiných tvorů, nedokážou způsobit velké nepříjemnosti.

Kolik se v Prapodivnotvůrii nachází divů, nelze říci. Většina z nich stále čeká na své objevení, některé jsou navěky ztraceny. Jisté je ale to, že pokud se divy dostanou do rukou zla, mohou napáchat velké škody.

x

Hodiny Osudu

Majetník: Paní Smrt

Hodiny, které sestavila Paní smrt a ovládala je skrze Osud. Když byla na přelomu tisíciletí Nového věku „poražena“ Brundibálem, přišla o svou moc nad hodinami.
Pokud hodinami pohne někdo jiný než Osud, zaplatí za to svým životem. Posun hodin do budoucnosti, či minulosti nemění nijak osud bytostí, mění jen stav magického času. Nelze s nimi tedy měnit minulost. Lze díky nim ale například oddálit čas nějaké události, která se osudově váže k nějakému čarodivnému datu.

Videa