Čarorok: 1002 / Astrální cyklus / 37. den cyklu

Magické divy

Prapodivnotvůrie je plná čarodivností, které v sobě ukrývají magickou sílu. Některé jsou natolik výjimečné, že po nich každý touží. Těmto čarodivnostem se říká Magické divy. Může se jednat o jakoukoli věc, která v sobě ukrývá neuvěřitelnou sílu a moc. Všechny tyto divy pochází z hlubin Hory kouzel a byly vytvořeny mocnými tvory v pradávných časech. Každý z těchto divů byl vytvořen za jasným účelem. Právo využívat plně magickou sílu těchto divů mají jen vybrané bytosti. Jen v jejich rukou lze využít jejich pravou sílu. To ale neznamená, že v rukou jiných tvorů, nedokážou způsobit velké nepříjemnosti.

Kolik se v Prapodivnotvůrii nachází divů, nelze říci. Většina z nich stále čeká na své objevení, některé jsou navěky ztraceny. Jisté je ale to, že pokud se divy dostanou do rukou zla, mohou napáchat velké škody.

x

Mrtvá voda

Majetník: Bělovous

Když chcete na někoho přivolat smrt, není lepší způsob než mrtvá voda. Tři kapky na čelo a je konec. Mrtvá voda má však ještě jednu zázračnou vlastnost, kterou můžete využít při oživování bytostí. Dokáže zacelit všechna zranění, spojit části těl dohromady tak, aby bytost byla tím, čím kdysi bývala. A pak už stačí pouze Živá voda.

Videa