Čarorok: 1108 / Astrální cyklus / 32. den cyklu

Magické divy

Prapodivnotvůrie je plná čarodivností, které v sobě ukrývají magickou sílu. Některé jsou natolik výjimečné, že po nich každý touží. Těmto čarodivnostem se říká Magické divy. Může se jednat o jakoukoli věc, která v sobě ukrývá neuvěřitelnou sílu a moc. Všechny tyto divy pochází z hlubin Hory kouzel a byly vytvořeny mocnými tvory v pradávných časech. Každý z těchto divů byl vytvořen za jasným účelem. Právo využívat plně magickou sílu těchto divů mají jen vybrané bytosti. Jen v jejich rukou lze využít jejich pravou sílu. To ale neznamená, že v rukou jiných tvorů, nedokážou způsobit velké nepříjemnosti.

Kolik se v Prapodivnotvůrii nachází divů, nelze říci. Většina z nich stále čeká na své objevení, některé jsou navěky ztraceny. Jisté je ale to, že pokud se divy dostanou do rukou zla, mohou napáchat velké škody.

x

Světlozřivá lampa

Majetník: Baba Jaga

Lampa, kterou sestavil sám Brundibál. Nečekejte ale žádná splněná přání, tato lampa je zcela jiná. Její světlo je kouzelné a rozzáří se modrým světlem ve chvíli, kdy je to nejvíce potřeba. Ukáže vám, kdy nastal čas vydat se na cestu, která je vám souzena. Pokud svítí světlem bílým, dává Vám zase ochranu před nemrtvými.

Videa