Čarorok: 1002 / Astrální cyklus / 36. den cyklu

Magické divy

Prapodivnotvůrie je plná čarodivností, které v sobě ukrývají magickou sílu. Některé jsou natolik výjimečné, že po nich každý touží. Těmto čarodivnostem se říká Magické divy. Může se jednat o jakoukoli věc, která v sobě ukrývá neuvěřitelnou sílu a moc. Všechny tyto divy pochází z hlubin Hory kouzel a byly vytvořeny mocnými tvory v pradávných časech. Každý z těchto divů byl vytvořen za jasným účelem. Právo využívat plně magickou sílu těchto divů mají jen vybrané bytosti. Jen v jejich rukou lze využít jejich pravou sílu. To ale neznamená, že v rukou jiných tvorů, nedokážou způsobit velké nepříjemnosti.

Kolik se v Prapodivnotvůrii nachází divů, nelze říci. Většina z nich stále čeká na své objevení, některé jsou navěky ztraceny. Jisté je ale to, že pokud se divy dostanou do rukou zla, mohou napáchat velké škody.

x

Zrcadlo zjevení

Majetník: Bělovous

Zrcadlo s velmi zvláštní mocí. Dokáže najít kohokoli, kdo je ztracený a v nouzi. Stačí se jen hodně soustředit na zmizelou bytost a ona se v zrcadle na malou chvíli objeví. Pak ji možná i naleznete a ze zajetí ji vysvobodíte. Pokud ale v zrcadle spatříte svoji podobu, nevěští to nic dobrého. Říká se, že pak do sta dnů… Pokud to tedy nebude životně nutné, raději do zrcadla nehleďte.

Videa