Čarorok: 1108 / Cyklus Zrození / 57. den cyklu

Pekelný svět

V podzemí narazíte na spoustu živých tvorů a to nemluvím o krtcích nebo žížalách. Říká se, že peklo je uryto někde v hlubinách země. A skutečně je tomu tak. Podzemí je plné pekelníků, kteří žijí tak hluboko, že se k nim jen s obtížemi dostanete. Pekelný svět je roztroušen v podzemí celé Prapodivnotvůrie a je zde nespočet různých království. Na povrchu Pozemského světa naleznete tajné Pekelné díry, které vedou do hlubin samotného pekla.

Čertova říše

Pekelná říše, která není ani moc tak děsivé, jak by se mohlo zdát. Vládne zde spravedlnost a většina pekelníků zde žijících má dokonce ráda Člověčinu.

Luciferovo království

Království ukryté ne moc hluboko pod povrchem Brundibálovy čaroříše. Vládcem tohoto království je moudrý a hodný Lucifer. Velmi často ho můžete potkat, protože miluje procházky po zemském povrchu. Když se někdo někdy dostane do této části pekla, většinou je to za menší hříchy (prdění v jídelně, opisování ve škole, okusování nehtů na nohou …) a většinou ho nakonec čertiska pustí na svobodu. Nestalo se snad, že by někdy někoho upekli v kotli. Pekelníci z tohoto království stráží většinu Pekelných děr a ochraňují tak ostatní říše před pekelnými démony, kteří žijí mnohem hlouběji.

Ďáblova říše

Peklo v hlubinách země, kam není radno se dostat. Žijí zde tvorové, kteří nemají s nikým slitování. Potkáte zde ďábly a démony.

Ďáblovo království

Do této části pekla, která se nachází v hlubokém podzemí, si nikdy nepřejte dostat. Téměř žádný smrtelník se odtamtud ještě nikdy nevrátil. Zde žijí ďáblové, kteří nemají slitování. Vládcem této části pekla je Belzebub. Ten nejhorší ze všech. Pekelné kotle jsou zde plné hříšníků, kteří provedli opravdu špatné věci. Naštěstí pro smrtelníky, se do pekla může dostat jen ten, kdo spáchal nějaký hřích a jeho jméno se objeví na pekelném úpisu. Proto se snažte, aby se vaše jméno nikdy neobjevilo na úpisu, který bude náležet Belzebubovi. To by byl Váš konec.

Království démonů

Část pekla, která se nachází pod Černoříší. Pekelní démoni zde žijící se živí krví Živoucích. Jako jediní útočí i na ty tvory, kteří nejsou zatíženi žádným hříchem.

Videa