Čarorok: 1108 / Cyklus Zrození / 57. den cyklu
Jedinečný magický svět čar a kouzel.
Více jak 200 reálných bytostí!!!
Fantasy, pohádkové, hororové tábory
Nezapomenutelná atmosféra
Dobrodružné výpravy

Tvorové a netvorové

Od prvních výprav do nitra Prapodivnotvůrie jsme se setkali se stovkami prapodivných bytostí a prožili dobrodružství tak fantastická, že by vydala na několik knih. Čarodějové, skřítci, princezny, upíři, čarodějnice, víly, draci a stovky dalších tvorů, které jsem na našich cestách potkali, jsou součástí světa, do kterého Vás tímto zveme. Kdo se chce bát, může se bát, kdo chce roztomilé ňuňánky, ať je i po jeho.

VSTUPTE DO PRAPODIVNÝCH BYTOSTÍ.

Aktuality

Kouzla, pomůcky a divy

Bílá a Černá magie je esencí Prapodivnotvůrie a každý tvor v ní žijící, má schopnosti, které jim Člověčina může jen závidět. Kouzla a čáry skutečně existují. Stačí jen uvěřit a najít v sobě zdroj magické síly. Jedině tak se můžete stát součástí našeho světa, kde bez kouzelnických dovedností dlouho nevydržíte.

OBJEV V SOBĚ SÍLU MAGIE.

Aktuality

Světy, říše, království ...

Během několika let došlo ke zmapování části Prapodivnotvůrie a díky tomu se můžeme dnes vydávat i do míst, kde před pár lety každý zabloudil. Je toho mnoho ještě k odhalení, ale to bude asi vždy. Pozemský, Podvodní, Pekelný, Záhrobní svět jsou jen některé světy, o kterých dnes víme.

VYDEJ SE S NÁMI NA DALŠÍ VÝPRAVU.

Aktuality

Videa